Travian Answers

Zacznijmy od Twojego pytania

Wyszukaj odpowiedzi na pytania

Aby odnaleźć odpowiedź, wybierz kategorię główną, a następnie podkategorię, spośród tych, które pokażą się niżej. Jeśli nie znajdziesz tego, co Cię interesuje, możesz skontaktować się z nami (informacja niżej).

Mam pytanie o...

Przejdź do szczegółów

Szukaj na mapie serwisu

Być może wolisz szukać na mapie serwisu, podobnej do tych, które znasz z innych stron www. Nie ma sprawy, jeśli to Ci odpowiada, korzystaj z naszej mapy.

Czy mogę zastępować innego gracza?

Aby zastępować innego gracza, musisz najpierw zostać przez niego wpisany na sittera. Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w artykule „Jak dodać sittera?”.

Kiedy gracz ustawi Cię na sittera, będziesz mógł to sprawdzić w ustawieniach swojego konta - wejdź w „Ustawienia” (kliknij w swój login, pod portretem bohatera), następnie w zakładkę „Konto”. Znajdziesz tam również informacje o tym, jakie masz uprawnienia na danym koncie:

  • wysyłanie grabieży,
  • wysyłanie pomocy,
  • wysyłanie surowców do innych graczy,
  • czytanie, archiwizowanie, kasowanie wiadomości,
  • archiwizowanie, kasowanie raportów,
  • kupowanie i wydawanie Złotych Monet i Srebra.

W tym samym miejscu możesz również usunąć swoje zastępstwo na tym koncie, przez kliknięcie na czerwony Anulowanie. Tej decyzji nie możesz już anulować – gracz będzie musiał Cię wtedy ponownie wpisać. W danym momencie można mieć tylko dwóch sitterów i zastępować dwa konta.

Kiedy zostaniesz już sitterem innego gracza, możesz zalogować się na jego konto dokładnie tak samo jak na swoje. Musisz wejść na stronę logowania, wpisać jego nick i swoje hasło (pamietaj, żeby nigdy nikomu nie podawać swojego hasła i nie logować się hasłem właściciela na inne konta!).


Czy uzyskałeś odpowiedź na swoje pytanie?

Tak   Neutralnie   Nie

Czy łatwo było zrozumieć wyjaśnienie?

Tak   Neutralnie   Nie

Czy wyjaśnienie jest dobrze napisane?

Tak   Neutralnie   Nie