Travian Answers

Zacznijmy od Twojego pytania

Wyszukaj odpowiedzi na pytania

Aby odnaleźć odpowiedź, wybierz kategorię główną, a następnie podkategorię, spośród tych, które pokażą się niżej. Jeśli nie znajdziesz tego, co Cię interesuje, możesz skontaktować się z nami (informacja niżej).

Mam pytanie o...

Przejdź do szczegółów

Szukaj na mapie serwisu

Być może wolisz szukać na mapie serwisu, podobnej do tych, które znasz z innych stron www. Nie ma sprawy, jeśli to Ci odpowiada, korzystaj z naszej mapy.

Czy mogę zmienić mój login w grze?

W Travianie 4.4 wprowadzono możliwość samodzielnej zmiany nicka. Każdy gracz może to zrobić przy zachowaniu pewnych warunków.

Opcja zmiany nazwy konta dostępna jest w ustawieniach w grze, w części "konto". Zmiana wymaga potwierdzenia hasłem. Można to zrobić bezpłatnie tylko do momentu osiągnięcia 50 populacji oraz maksymalnie trzy razy. Powyżej tych progów zmiana kosztuje 50 Złotych Monet i można jej dokonać tylko do osiągnięcia 500 populacji. Zmiana nazwy konta o populacji powyżej 500 jest niemożliwa.

Pamiętaj, że nazwa konta nie może łamać zasad gry - nie powinna być obraźliwa, wulgarna, nie może sugerować, że gracz należy do zespołu obsługującego grę itd. W przypadku wybrania przez gracza niewłaściwej nazwy multihunter może zablokować takie konto i wyznaczyć na nie karę oraz zmienić nazwę na inną.


Czy uzyskałeś odpowiedź na swoje pytanie?

Tak   Neutralnie   Nie

Czy łatwo było zrozumieć wyjaśnienie?

Tak   Neutralnie   Nie

Czy wyjaśnienie jest dobrze napisane?

Tak   Neutralnie   Nie