Travian Answers

Zacznijmy od Twojego pytania

Wyszukaj odpowiedzi na pytania

Aby odnaleźć odpowiedź, wybierz kategorię główną, a następnie podkategorię, spośród tych, które pokażą się niżej. Jeśli nie znajdziesz tego, co Cię interesuje, możesz skontaktować się z nami (informacja niżej).

Mam pytanie o...

Przejdź do szczegółów

Szukaj na mapie serwisu

Być może wolisz szukać na mapie serwisu, podobnej do tych, które znasz z innych stron www. Nie ma sprawy, jeśli to Ci odpowiada, korzystaj z naszej mapy.

Natarzy - Ogólnie

Niepodległe osady Natarów

Podobnie jak oazy, niezapodległe osady Natarów znajdują się na mapie już od początku gry. Ponadto podczas rozgrywki pojawiają się nowe osady Natarów.

Osady natrów, podobnie jak inne osady w Travianie, mają normalna produkcję surowców. Natarzy rozbudowują osady - pola surowców i budynki. Niekiedy szkolą wojsko - z wykorzystaniem Koszar i Stajni.

Nie można wysłać posiłków do tych osady. Natomiast można je atakować, a nawet podbijać.

Osada Natarów, która zostanie całkowicie zniszczona (populacja 0), znika z mapy, jak każda inna osada w Travianie (Natarzy zawsze mają swoją stolicę, więc taka osada nigdy nie jest ostatnią).

Natarzy nie wysyłają ataków ze swoich niepodległych osad. Nie wysyłaja też posiłków do innych graczy ani nawet do innych własnych osad.

Natarzy nie są traktowani jak gracz, więc atak na ich osady nie skraca ochrony dla początkujących graczy.

Osady z fundamentami Cudów Świata

Wszystkie osady, w których będzie można zbudować Cud Świata, umiesczone są w centrum mapy - na szarej ziemii Natarów, już od początku gry.

Pierwsze osady graczy nigdy nie są umieszczane na terytorium Natarów, jednakże gracze mogą osiedlać się na tym terenie - jest to bardzo niebezpieczne, Natarzy będą próbowali atakami zniszczyć taką osadę. Jeśli osada obroni się, Natarzy nie będą więcej atakować. Jednakże teren ten jest na tyle nieprzyjazny dla ludzi, że w takich osadach nie sa wytwarzane punkty kultury, niezależnie od tego, jakie budynki zostaną tam zbudowane,

Osady z artefaktami

Te osady pojawiają się na mapie Traviana po kilku miesiącach gry. Rozmieszczenie osad jest losowe.

Kliknij tutaj, by uzyskać zestawienie najistotniejszych danych o jednostkach Natarów.

Jednostki Natarów
Pikinier Pikinier
Ciernisty wojownik Ciernisty wojownik
Gwardzista Gwardzista
Ptaki drapieżne Ptaki drapieżne
Konny topornik Konny topornik
Natarski Rycerz Natarski Rycerz
Słoń bojowy Słoń bojowy
Balista Balista
Cesarz Natarów Cesarz Natarów
Osadnik Osadnik

Zob. Narody Traviana - Natarzy


Czy uzyskałeś odpowiedź na swoje pytanie?

Tak   Neutralnie   Nie