Travian Answers

Zacznijmy od Twojego pytania

Wyszukaj odpowiedzi na pytania

Aby odnaleźć odpowiedź, wybierz kategorię główną, a następnie podkategorię, spośród tych, które pokażą się niżej. Jeśli nie znajdziesz tego, co Cię interesuje, możesz skontaktować się z nami (informacja niżej).

Mam pytanie o...

Przejdź do szczegółów

Szukaj na mapie serwisu

Być może wolisz szukać na mapie serwisu, podobnej do tych, które znasz z innych stron www. Nie ma sprawy, jeśli to Ci odpowiada, korzystaj z naszej mapy.

Pomoc w przypadku korka zdarzeń 00:00:0?

Wszystkie zdarzenia, które jeszcze w ciągu gry mają się wydarzyć, są obliczane przez nasz 'Eventsystem'. Jeśli serwer jest przeciążony lub połączenie pomiędzy serwerem i bazą danych jest złe, może dojść do korka zdarzeń.

Jeżeli w jednej sekundzie ma nastąpić więcej zdarzeń, niż może to być obliczone, muszą one – zdarzenia (n.p. Koniec budowy lub Atak/powrót jednostek) czekać na tzw. obliczenie.

Kolejność w przypadku ruchu jednostek pozostaje niezmieniona. Jednostki, które mają dotrzeć jako pierwsze, również w przypadku „korku zdarzeń” osiągną swój cel w prawidłowej kolejności.

Podczas zawieszenia serwera, jako gracz, nie możesz nic zrobić, musisz czekać. Najczęściej problem rozwiązuje się po paru minutach sam.


Czy uzyskałeś odpowiedź na swoje pytanie?

Tak   Neutralnie   Nie

Czy łatwo było zrozumieć wyjaśnienie?

Tak   Neutralnie   Nie

Czy wyjaśnienie jest dobrze napisane?

Tak   Neutralnie   Nie