Travian Answers

Zacznijmy od Twojego pytania

Wyszukaj odpowiedzi na pytania

Aby odnaleźć odpowiedź, wybierz kategorię główną, a następnie podkategorię, spośród tych, które pokażą się niżej. Jeśli nie znajdziesz tego, co Cię interesuje, możesz skontaktować się z nami (informacja niżej).

Mam pytanie o...

Przejdź do szczegółów

Szukaj na mapie serwisu

Być może wolisz szukać na mapie serwisu, podobnej do tych, które znasz z innych stron www. Nie ma sprawy, jeśli to Ci odpowiada, korzystaj z naszej mapy.

Pomoc w przypadku korka zdarzeń 00:00:0?

Wszystkie zdarzenia, które jeszcze w ciągu gry mają się wydarzyć, są obliczane przez nasz 'Eventsystem'. Jeśli serwer jest przeciążony lub połączenie pomiędzy serwerem i bazą danych jest złe, może dojść do korka zdarzeń.

Jeżeli w jednej sekundzie ma nastąpić więcej zdarzeń, niż może to być obliczone, muszą one – zdarzenia (n.p. Koniec budowy lub Atak/powrót jednostek) czekać na tzw. obliczenie.

Kolejność w przypadku ruchu jednostek pozostaje niezmieniona. Jednostki, które mają dotrzeć jako pierwsze, również w przypadku „korku zdarzeń” osiągną swój cel w prawidłowej kolejności.

Podczas zawieszenia serwera, jako gracz, nie możesz nic zrobić, musisz czekać. Najczęściej problem rozwiązuje się po paru minutach sam.


Czy uzyskałeś odpowiedź na swoje pytanie?

Tak   Neutralnie   Nie