Travian Answers

Zacznijmy od Twojego pytania

Wyszukaj odpowiedzi na pytania

Aby odnaleźć odpowiedź, wybierz kategorię główną, a następnie podkategorię, spośród tych, które pokażą się niżej. Jeśli nie znajdziesz tego, co Cię interesuje, możesz skontaktować się z nami (informacja niżej).

Mam pytanie o...

Przejdź do szczegółów

Szukaj na mapie serwisu

Być może wolisz szukać na mapie serwisu, podobnej do tych, które znasz z innych stron www. Nie ma sprawy, jeśli to Ci odpowiada, korzystaj z naszej mapy.

Aukcje - Licytowanie przedmiotów

Aby kupić jakiś przedmiot, trzeba przejść na strony aukcji.

Szukanie przedmiotów wystawionych na aukcji ułatwia filtr. Wytarczy kliknąc na jedną z ikon, by spośród wszystkich wystawionych przedmiotów wybrane zostały tylko przedmioty określonego rodzaju, np. tylko Tablice praw.

Wystawione przedmioty pokazane są według kolejności, w jakiej zakończą się aukcje. Aby zaoferować swoją cenę, trzeba kliknąć na link „oferta” (bid):

auctions


Teraz można wpisać kwotę:

auctions


I następnie zatwierdzić – przycisk „oferta” (bid).

Jeśli oferta nie jest najwyższa, pojawia się odpowiednia informacja. Jeśli zaoferowana kwota przebiła inne oferty, zmienia się informacja o zwycięzcy. 

W każdej chwili można zminić zaoferowaną przez siebie kwotę (zwiekszyć, a nawet zmniejszyć, ale tylko do kwoty, która nadal będzie wyższa od ofert innych graczy). Decyzję zmienia się przez podanie nowej kwoy i kliknięcie przycisku „zmień” (change):

auctions


Wszystkie aukcje, w których licytuje gracz, pokazane są na karcie „oferty” (Bids):

auctions
Również tutaj pokazane są ukończone aukcje, w których gracz brał udział, wymienione są na tej karcie. Informacje te można usuwać.

Czy uzyskałeś odpowiedź na swoje pytanie?

Tak   Neutralnie   Nie

Czy łatwo było zrozumieć wyjaśnienie?

Tak   Neutralnie   Nie

Czy wyjaśnienie jest dobrze napisane?

Tak   Neutralnie   Nie