Travian Answers

Zacznijmy od Twojego pytania

Wyszukaj odpowiedzi na pytania

Aby odnaleźć odpowiedź, wybierz kategorię główną, a następnie podkategorię, spośród tych, które pokażą się niżej. Jeśli nie znajdziesz tego, co Cię interesuje, możesz skontaktować się z nami (informacja niżej).

Mam pytanie o...

Przejdź do szczegółów

Szukaj na mapie serwisu

Być może wolisz szukać na mapie serwisu, podobnej do tych, które znasz z innych stron www. Nie ma sprawy, jeśli to Ci odpowiada, korzystaj z naszej mapy.

Sojusz - grafiki w przeglądzie sojuszu

Na stronie „Przegląd sojuszu” można umieścić trzy grafiki:

  • siła własnego sojuszu
  • punkty walki (różnica w stosnku do poprzedniego dnia)
  • straty w stosunku do innego sojuszu

Odpowiednie komendy (BBcode) muszą zostać wstawione do profilu sojuszu. Są one dostepne po kliknięciu „Zmień wewnętrzną stronę informacyjną”.

Siła własnego sojuszu pokazuje sumę punktów ataku i punktów obrony, jakie sojusz zdobył w ciągu 7 ostatnich dni (po najechaniu kursorem myszy nad wskaźnikiem wodoczne sa dokładne dane). Innymi słowy, pokazuje to siłę sojuszu.

Punkty walki – pokazuje, w stosunku do wyniku dnia poprzedniego, sumę punktów ataku i punktów obrony, jakie sojusz zdobył w ciągu 7 dni (po najechaniu kursorem myszy nad wskaźnikiem wodoczne sa dokładne dane). Innymi słowy, wskaźnik ten pokazuje aktywność militarną sojuszu.

Wskaźnik straty w stosunku do innego sojuszu pokazuje sumę pokonanych jednostek i skradzionych surowców w stosunku do tych samych wartości sojuszu, z którym dokonyane jest porównianie. Wartości liczone są z 7 ostatnich dni (po najechaniu kursorem myszy nad wskaźnikiem wodoczne sa dokładne dane). Innymi słowy, jest to porównianie militarnych sukcesów dwóch sojuszu.


Czy uzyskałeś odpowiedź na swoje pytanie?

Tak   Neutralnie   Nie

Czy łatwo było zrozumieć wyjaśnienie?

Tak   Neutralnie   Nie

Czy wyjaśnienie jest dobrze napisane?

Tak   Neutralnie   Nie