Travian Answers

Zacznijmy od Twojego pytania

Wyszukaj odpowiedzi na pytania

Aby odnaleźć odpowiedź, wybierz kategorię główną, a następnie podkategorię, spośród tych, które pokażą się niżej. Jeśli nie znajdziesz tego, co Cię interesuje, możesz skontaktować się z nami (informacja niżej).

Mam pytanie o...

Przejdź do szczegółów

Szukaj na mapie serwisu

Być może wolisz szukać na mapie serwisu, podobnej do tych, które znasz z innych stron www. Nie ma sprawy, jeśli to Ci odpowiada, korzystaj z naszej mapy.

Gra źle się wyświetla. Jak to naprawić?

Najczęstszą przyczyną jest duże obciążenie pamięci podręcznej komputera. Pierwszą czynnością powinno więc być „wyczyszczenie” komputera ze zbędnego śmietnika, który gromadzi się w nim zawsze, gdy robisz coś w Internecie.

Metoda 1:
Skasuj ciasteczka (cookies) przeglądarki, wyczyść jej pamięć podręczną, wyłącz ją, włącz i zaloguj się ponownie.

Metoda 2:
Po uruchomieniu komputera, bez łączenia się z Internetem, znajdź na dysku systemowym katalog TEMP (Temp) - usuń jego zawartość. Zrestartuj komputer.


Uwaga: obie te czynności spowodują usunięcie m.in. zapamiętanych haseł z pamięci komputera.

 

Jeśli obie metody zawiodą, należy skontaktować się z naszym Supportem – mailowo na adres support@travian.pl. W korespondencji prosimy podać: serwer i login oraz informację, z jakiej przeglądarki korzystasz (np. Mozilla FireFox 3.6), należy także dokładnie opisać, co się dzieje.


Czy uzyskałeś odpowiedź na swoje pytanie?

Tak   Neutralnie   Nie

Czy łatwo było zrozumieć wyjaśnienie?

Tak   Neutralnie   Nie

Czy wyjaśnienie jest dobrze napisane?

Tak   Neutralnie   Nie