Travian Answers

Zacznijmy od Twojego pytania

Wyszukaj odpowiedzi na pytania

Aby odnaleźć odpowiedź, wybierz kategorię główną, a następnie podkategorię, spośród tych, które pokażą się niżej. Jeśli nie znajdziesz tego, co Cię interesuje, możesz skontaktować się z nami (informacja niżej).

Mam pytanie o...

Przejdź do szczegółów

Szukaj na mapie serwisu

Być może wolisz szukać na mapie serwisu, podobnej do tych, które znasz z innych stron www. Nie ma sprawy, jeśli to Ci odpowiada, korzystaj z naszej mapy.

Jak podnieść zadowolenie w osadzie?

Zadowolenie w osadzie jest bardzo ważne, gdyż tylko te osady, w których zadowolenie wynosi 0% mogą zostać podbite przez innych graczy.

Jeśli więc chcesz przeciwdziałać próbom podboju lub właśnie podbiłeś osadę i nie chcesz, by została Ci zbyt łatwo odebrana, musisz możliwie szybko podnieść zadowolenie w swojej osadzie.

Jeśli w wyniku wrogich działań zadowolenie w osadzie jest niższe, powinieneś – poza przysłaniem wojsk obronnych, które mogłyby zablokować próby przejęcia osady – podnieść zadowolenie w osadzie. W tym celu wybuduj Rezydencję (ewentualnie Pałac, jeśli nie masz jeszcze tego budynku w innych osadach) i staraj się ją rozbudować.

Zadowolenie w osadzie podnosi się o tyle punktów procentowych na godzinę, ile poziomów liczy stojąca w niej Rezydencja (Pałac).

Jeśli przyślesz do takie osady swojego bohatera i będzie tan wybudowany Dwór bohatera, możesz szybko podnieść zadowolenie przy użyciu Tablic mądrości (aż do 125%).

Warto pamiętać

  • Zadowolenie w osadach wynosi zazwyczaj 100%, ale przy użyciu Tablic mądrości można je podnieść aż do 125%.
  • Osada, w której zbudowany jest choć jeden poziom Cudu Świata nie może zostać podbita.

Czy uzyskałeś odpowiedź na swoje pytanie?

Tak   Neutralnie   Nie

Czy łatwo było zrozumieć wyjaśnienie?

Tak   Neutralnie   Nie

Czy wyjaśnienie jest dobrze napisane?

Tak   Neutralnie   Nie