Travian Answers

Zacznijmy od Twojego pytania

Wyszukaj odpowiedzi na pytania

Aby odnaleźć odpowiedź, wybierz kategorię główną, a następnie podkategorię, spośród tych, które pokażą się niżej. Jeśli nie znajdziesz tego, co Cię interesuje, możesz skontaktować się z nami (informacja niżej).

Mam pytanie o...

Przejdź do szczegółów

Szukaj na mapie serwisu

Być może wolisz szukać na mapie serwisu, podobnej do tych, które znasz z innych stron www. Nie ma sprawy, jeśli to Ci odpowiada, korzystaj z naszej mapy.

Aukcje - Obserwowanie i historia moich aukcji

Gdy licytujesz lub wystawiasz swój przedmiot na sprzedaż, możesz łatwo obserwować, co dzieje się na interesujących Cię aukcjach.

Gdy sprzedajesz

Po wejściu w strony informacyjne aukcji, w zakładce „sprzedaj” znajdziesz informacje o:

  • aukcjach wystawionych przez Ciebie,
  • przedmiotach, które w danej chwili możesz wystawić na sprzedaż (nie możesz wystawić tego, co bohater ma przy sobie/na sobie),
  • wszystkich zakończonych aukcjach Twoich przedmiotów, w tym o uzyskanej cenie i liczbie przebić ceny minimalnej, oraz o tym, kiedy zakończyła się aukcja (tych informacji nie możesz usunąć).

Gdy kupujesz

Po wejściu w strony informacyjne aukcji, w zakładce „oferty” znajdziesz informacje o aukcjach:

  • w których licytujesz, w tym o liczbie przebić ceny minimalnej, aktualną cenę minimalną, czas, jaki został do zakończenia aukcji, ponadto możesz zmienić oferowaną przez siebie kwotę,
  • skończonych, w których licytowałeś, w tym o liczbie przebić ceny minimalnej, cenie końcowej oraz o wyniku aukcji – czy wygrałeś, czy przegrałeś (możesz usuwać te informacje).

Czy uzyskałeś odpowiedź na swoje pytanie?

Tak   Neutralnie   Nie

Czy łatwo było zrozumieć wyjaśnienie?

Tak   Neutralnie   Nie

Czy wyjaśnienie jest dobrze napisane?

Tak   Neutralnie   Nie