Travian Answers

Zacznijmy od Twojego pytania

Wyszukaj odpowiedzi na pytania

Aby odnaleźć odpowiedź, wybierz kategorię główną, a następnie podkategorię, spośród tych, które pokażą się niżej. Jeśli nie znajdziesz tego, co Cię interesuje, możesz skontaktować się z nami (informacja niżej).

Mam pytanie o...

Przejdź do szczegółów

Szukaj na mapie serwisu

Być może wolisz szukać na mapie serwisu, podobnej do tych, które znasz z innych stron www. Nie ma sprawy, jeśli to Ci odpowiada, korzystaj z naszej mapy.

ZM - Czy mogę przenieść pozostałe monety?

Przenieść można tylko monety kupione i niewykorzystane.

Po usunięciu konta (gdy konto już nie istnieje) otrzymasz e-mail z linkiem służącym do przeniesienia monet. E-mail wysyłany jest na adres rejestracyjny konta, dlatego tak ważne jest, by nie rejestrować kont z przypadkowej lub założonej „na chwilę” skrzynki e-mail. Przeniesienie monet możliwe jest tylko między serwerami tej samej wersji językowej gry, a więc np. z serwera PL na serwer PL.

Przechowuj swój mail bezpiecznie. Jeśli usuniesz mail z linkiem, skontaktuj się z nami przy pomocy formularza w grze (kliknij na obrazek ze znakiem zapytania w prawym grónym rogu ekranu gry). W wiadomości podaj serwer i login.

Wygenerowanie nowego linku może być niemożliwe. Regulacje prawne nie pozwalają nam na długie przechowywanie danych o kontach i płatnościach. Może się więc okazać, że nie będziemy w stanie ponownie wygenerować Twojego linku.

Zobacz też: Jak przenieść Złote Monety? oraz Czy link ma termin ważności?


Czy uzyskałeś odpowiedź na swoje pytanie?

Tak   Neutralnie   Nie

Czy łatwo było zrozumieć wyjaśnienie?

Tak   Neutralnie   Nie

Czy wyjaśnienie jest dobrze napisane?

Tak   Neutralnie   Nie