Travian Answers

Zacznijmy od Twojego pytania

Wyszukaj odpowiedzi na pytania

Aby odnaleźć odpowiedź, wybierz kategorię główną, a następnie podkategorię, spośród tych, które pokażą się niżej. Jeśli nie znajdziesz tego, co Cię interesuje, możesz skontaktować się z nami (informacja niżej).

Mam pytanie o...

Przejdź do szczegółów

Szukaj na mapie serwisu

Być może wolisz szukać na mapie serwisu, podobnej do tych, które znasz z innych stron www. Nie ma sprawy, jeśli to Ci odpowiada, korzystaj z naszej mapy.

ZM - Czy mogę przenieść pozostałe monety?

Przenieść można tylko monety kupione i niewykorzystane.

Po usunięciu konta (gdy konto już nie istnieje) otrzymasz e-mail z linkiem służącym do przeniesienia monet. E-mail wysyłany jest na adres rejestracyjny konta, dlatego tak ważne jest, by nie rejestrować kont z przypadkowej lub założonej „na chwilę” skrzynki e-mail. Przeniesienie monet możliwe jest tylko między serwerami tej samej wersji językowej gry, a więc np. z serwera PL na serwer PL.

Przechowuj swój mail bezpiecznie. Jeśli usuniesz mail z linkiem, skontaktuj się z nami przy pomocy formularza w grze (kliknij na obrazek ze znakiem zapytania w prawym grónym rogu ekranu gry). W wiadomości podaj serwer i login.

Wygenerowanie nowego linku może być niemożliwe. Regulacje prawne nie pozwalają nam na długie przechowywanie danych o kontach i płatnościach. Może się więc okazać, że nie będziemy w stanie ponownie wygenerować Twojego linku.

Zobacz też: Jak przenieść Złote Monety? oraz Czy link ma termin ważności?


Czy uzyskałeś odpowiedź na swoje pytanie?

Tak   Neutralnie   Nie