Travian Answers

Zacznijmy od Twojego pytania

Wyszukaj odpowiedzi na pytania

Aby odnaleźć odpowiedź, wybierz kategorię główną, a następnie podkategorię, spośród tych, które pokażą się niżej. Jeśli nie znajdziesz tego, co Cię interesuje, możesz skontaktować się z nami (informacja niżej).

Mam pytanie o...

Przejdź do szczegółów

Szukaj na mapie serwisu

Być może wolisz szukać na mapie serwisu, podobnej do tych, które znasz z innych stron www. Nie ma sprawy, jeśli to Ci odpowiada, korzystaj z naszej mapy.

ZM - Czy link ma termin ważności?

Nie, link będzie ważny, dopóki monety nie zostaną przeniesione.

Jeśli nie chcesz od razu przenosić monet, powinieneś zachować swój link w bezpiecznym miejscu.

Jeśli usuniesz mail z linkiem, skontaktuj się z nami przy pomocy formularza w grze (kliknij na obrazek ze znakiem zapytania w lewym dolnym rogu ekranu gry). W wiadomości podaj serwer i login.

Wygenerowanie nowego linku może być niemożliwe. Regulacje prawne nie pozwalają nam na długie przechowywanie danych o kontach i płatnościach. Może się więc okazać, że nie będziemy w stanie ponownie wygenerować Twojego linku.

Warto pamiętać

  • Przenieść można tylko kupione i niewykorzystane monety.
  • Jeśli w momencie skasowania konta (lub zakończenia gry) włączone są bonysy, ich niewykorzystana część przeliczana jest na Złote Monety.
  • Przeniesienie monet możliwe jest tylko między serwerami tej samej wersji językowej gry, a więc np. z serwera PL na serwer PL.
  • Monety można przenieść tylko na aktywne konto. Jeśli gra na serwerze jeszcze się nie rozpoczęła, zachowaj link i użyj go po rozpoczęciu rozgrywki.

Czy uzyskałeś odpowiedź na swoje pytanie?

Tak   Neutralnie   Nie