Travian Answers

Zacznijmy od Twojego pytania

Wyszukaj odpowiedzi na pytania

Aby odnaleźć odpowiedź, wybierz kategorię główną, a następnie podkategorię, spośród tych, które pokażą się niżej. Jeśli nie znajdziesz tego, co Cię interesuje, możesz skontaktować się z nami (informacja niżej).

Mam pytanie o...

Przejdź do szczegółów

Szukaj na mapie serwisu

Być może wolisz szukać na mapie serwisu, podobnej do tych, które znasz z innych stron www. Nie ma sprawy, jeśli to Ci odpowiada, korzystaj z naszej mapy.

Bohater - Jak uzdrowić/wskrzesić bohatera?

Gdy bohater zginie, trzeba wejść w kartę informacyjną bohatera (kliknij dwa razy na portrecie bohatera). Znajduje się tam opcja uzdorwienia (wskrzeszenia).

W tym celu trzeba mieć wystarczającą ilość surowców (kolejne poziomy są coraz droższe i wskrzeszanie trwa dłużej, zob. koszty i czas wskrzeszenia bohatera). Bohater może też zostać wskrzeszony za pomocą wiadra z wodą (zob. Ekwipunek bohatera) – nie ponosisz wtedy kosztów wskrzeszenia i uzdrowienie następuje natychmiast.

Wskrzeszenie bohatera

Bohatera można wskrzesić w stolicy oraz w dowolnej osadzie, w której znajduje się Miejsce Zbiórki. Bohater zostanie wskrzeszony w tej osadzie, w której uruchomisz uzdrawianie (ta osada poniesie koszty uzdrowienia bohatera).

Jeśli w osadzie jest za mało surowców, otrzymasz stosowny komunikat. W przypadku gdyby do uruchomienia uzdrowiania wystarczyło inne rozłożenie surowców, pojawia się ikonka prowadząca do handlarza NPC.

Wskrzeszenie bohatera

Jeśli osada nie jest stolicą i nie ma w niej Miejsca Zbiórki, w karcie informacyjnej pojawia się stosowny komunikat.

Wskrzeszenie bohatera

Jeśli użyjesz wiadra z wodą, bohater zostanie uzdrowiony w tej osadzie, która w danej chwili była aktywna. Jeśli jednak osada ta nie jest stolicą i nie ma w niej Miejsca Zbiórki, bohater zostanie uzdrowiony w tej osadzie, do której był przypisany przed śmiercią.


Czy uzyskałeś odpowiedź na swoje pytanie?

Tak   Neutralnie   Nie

Czy łatwo było zrozumieć wyjaśnienie?

Tak   Neutralnie   Nie

Czy wyjaśnienie jest dobrze napisane?

Tak   Neutralnie   Nie