Travian Answers

Zacznijmy od Twojego pytania

Wyszukaj odpowiedzi na pytania

Aby odnaleźć odpowiedź, wybierz kategorię główną, a następnie podkategorię, spośród tych, które pokażą się niżej. Jeśli nie znajdziesz tego, co Cię interesuje, możesz skontaktować się z nami (informacja niżej).

Mam pytanie o...

Przejdź do szczegółów

Szukaj na mapie serwisu

Być może wolisz szukać na mapie serwisu, podobnej do tych, które znasz z innych stron www. Nie ma sprawy, jeśli to Ci odpowiada, korzystaj z naszej mapy.

Targ

Targ

Wymagania: Wymagania: Rynek poziom 20, Stajnia poziom 10, od Traviana 2.5, ostatnia zmiana w Travianie 3.5, ostatnia zmiana w Travianie 3.5

Na Targu wozy handlarzy zostają ulepszone i zaopatrzone w silne konie.

Wyższy poziom Targu pozwala na większy udźwig. Z każdym kolejnym poziomem budynku pojemność wozów handlarzy wzrasta o 10% w stosunku do podstawowej pojemności, a w przypadku Rzymian – o 20%.

W wersji gry Fire and sand  bonus Targu jest podwojony.

Nie można korzystać z Targu, gdy w osadzie nie ma Rynku (został zburzony).

Szczegółowe dane (takie jak koszt budowy, utrzymanie, generowane punkty kultury itp.) znajdziesz {(building:gid=28,mb=1,speed=1,linkdescription=tutaj)}.

Zobacz pełną tabelę czasów budowy dla tego budynku na serwerze {(buildingconstructiontimes:gid=28,speed=1,linkdescription=zwykłym)}, {(buildingconstructiontimes:gid=28,speed=2,linkdescription=speed ×2)}, {(buildingconstructiontimes:gid=28,speed=3,linkdescription=speed ×3)}, {(buildingconstructiontimes:gid=28,speed=5,linkdescription=speed ×5)}.


Czy uzyskałeś odpowiedź na swoje pytanie?

Tak   Neutralnie   Nie