Travian Answers

Zacznijmy od Twojego pytania

Wyszukaj odpowiedzi na pytania

Aby odnaleźć odpowiedź, wybierz kategorię główną, a następnie podkategorię, spośród tych, które pokażą się niżej. Jeśli nie znajdziesz tego, co Cię interesuje, możesz skontaktować się z nami (informacja niżej).

Mam pytanie o...

Przejdź do szczegółów

Szukaj na mapie serwisu

Być może wolisz szukać na mapie serwisu, podobnej do tych, które znasz z innych stron www. Nie ma sprawy, jeśli to Ci odpowiada, korzystaj z naszej mapy.

ZM - Handlarz NPC

Na Rynku możesz wymieniać się surowcami z innymi graczami, możesz też skorzystać z wymiany z handlarzem NPC. Zamieni on w jednej Twojej osadzie dowolną ilość surowców na surowce które wybierzesz w stosunku 1:1, za swoją pomoc pobierze opłatę (Złote Monety3).

NPC

Handlarz wymienia surowce w stosunku 1:1, w dowolnej konfiguracji. Liczy się tylko suma wszystkich surowców oraz to, ile surowców i zboża możesz pomieścić.

Surowce można rozłożyć równomiernie – wystarczy kliknąć link „(1/2) rozkładać surowce”.

NPC

Surowce można rozłożyć zgodnie ze swoimi potrzebami. Po wprowadzeniu danych należy kliknąć w link „(1/2) rozkładać surowce”. Sowoduje to, że wpisany podział surowców zostaje zweryfikowany (i ewentualnie skorygowany).

Możesz też podać, ile chcesz mieć jednego z surowców (np. zboża). Po kliknieciu w link „(1/2) rozkładać surowce” pozostałe surowce zostaną rozłożone równomierniemiędzy pozostałe rodzaje surowców.

Transakcję należy potwierdzić przez kliknięcie linku „(2/2) zamienić surowce”.

Można też wycofać się z transakcji przez kliknięcie jakikolwiek innego linku.


Czy uzyskałeś odpowiedź na swoje pytanie?

Tak   Neutralnie   Nie

Czy łatwo było zrozumieć wyjaśnienie?

Tak   Neutralnie   Nie

Czy wyjaśnienie jest dobrze napisane?

Tak   Neutralnie   Nie