Travian Answers

Zacznijmy od Twojego pytania

Wyszukaj odpowiedzi na pytania

Aby odnaleźć odpowiedź, wybierz kategorię główną, a następnie podkategorię, spośród tych, które pokażą się niżej. Jeśli nie znajdziesz tego, co Cię interesuje, możesz skontaktować się z nami (informacja niżej).

Mam pytanie o...

Przejdź do szczegółów

Szukaj na mapie serwisu

Być może wolisz szukać na mapie serwisu, podobnej do tych, które znasz z innych stron www. Nie ma sprawy, jeśli to Ci odpowiada, korzystaj z naszej mapy.

Sojusz - dołączanie do sojuszu

Do sojuszu możesz dołączyć, jeśli masz w osadzie Ambasadę na 1. poziomie i otrzymasz zaproszenie od dowódcy sojuszu lub innej osoby, która może takie zaproszenie wysłać. Aby przyjąć zaproszenie musisz wejść w Ambasadę i tam je zaakceptować.

W wielu wypadkach największym problemem jest samo znalezienie odpowiedniego sojuszu. Jest na to jednak kilka sposobów. Najprostszym jest rozejrzenie się po swojej okolicy – jeśli będziesz mieć sojuszników blisko, to będziesz mógł liczyć na ich szybką pomoc, jak również Ty będziesz mógł im tej pomocy udzielić. Możesz także popatrzeć na statystyki sojuszy i tam poszukać – pamiętaj, żeby zawsze sprawdzić w jakiej ćwiartce znajduje się sojusz!

Kiedy już wybierzesz sojusz, dowiedz się jakie są wymagania dotyczące przyjęcia. Często są one wyszczególnione w profilu sojuszu lub profilu rekrutanta (osoby zajmującej się rekrutacją). Jeśli uznasz, że spełniasz wymagania, pozostaje Ci tylko napisać do odpowiedniej osoby lub złożyć podanie na forum.


Translation missing: Hasyourquestionbeenanswered

Tak   Neutralnie   Nie

Translation missing: Wastheanswereasyunderstandable

Tak   Neutralnie   Nie

Translation missing: Wasthetranslationrightandunderstandable

Tak   Neutralnie   Nie