Travian Answers

Zacznijmy od Twojego pytania

Wyszukaj odpowiedzi na pytania

Aby odnaleźć odpowiedź, wybierz kategorię główną, a następnie podkategorię, spośród tych, które pokażą się niżej. Jeśli nie znajdziesz tego, co Cię interesuje, możesz skontaktować się z nami (informacja niżej).

Mam pytanie o...

Przejdź do szczegółów

Szukaj na mapie serwisu

Być może wolisz szukać na mapie serwisu, podobnej do tych, które znasz z innych stron www. Nie ma sprawy, jeśli to Ci odpowiada, korzystaj z naszej mapy.

Browar (Germanie)

Browar

Wymagania: Wymagania: Spichlerz poziom 20, Miejsce zbiórki poziom 10, może być zbudowany tylko w stolicy, tylko Germanie, od Traviana 3.5

W Browarze warzone są wysokiej jakości trunki i odbywają się huczne biesiady.

Wojownicy, którzy biorą udział w biesiadach, są silniejsi i bardziej odważni podczas ataku (o 1% na każdym poziomie budynku). Niestety, spożycie tych napojów obniża siłę przekonywania Wodza i celność Katapult.

Browar może być wybudowany tylko w stolicy germańskiej wioski, ale swoim działaniem obejmuje wszystkie osady imperium.

Szczegółowe dane (takie jak koszt budowy, utrzymanie, generowane punkty kultury itp.) znajdziesz {(building:gid=35,mb=1,speed=1,linkdescription=tutaj)}.

Zobacz pełną tabelę czasów budowy dla tego budynku na serwerze {(buildingconstructiontimes:gid=35,speed=1,linkdescription=zwykłym)}, {(buildingconstructiontimes:gid=35,speed=2,linkdescription=speed ×2)}, {(buildingconstructiontimes:gid=35,speed=3,linkdescription=speed ×3)}, {(buildingconstructiontimes:gid=35,speed=5,linkdescription=speed ×5)}.


Czy uzyskałeś odpowiedź na swoje pytanie?

Tak   Neutralnie   Nie