Travian Answers

Zacznijmy od Twojego pytania

Wyszukaj odpowiedzi na pytania

Aby odnaleźć odpowiedź, wybierz kategorię główną, a następnie podkategorię, spośród tych, które pokażą się niżej. Jeśli nie znajdziesz tego, co Cię interesuje, możesz skontaktować się z nami (informacja niżej).

Mam pytanie o...

Przejdź do szczegółów

Szukaj na mapie serwisu

Być może wolisz szukać na mapie serwisu, podobnej do tych, które znasz z innych stron www. Nie ma sprawy, jeśli to Ci odpowiada, korzystaj z naszej mapy.

Jak zdobyć artefakt od Natarów?

Musisz zaatakować osadę Natarów, w której znajduje się artefakt.

Atak „normalny” musi prowadzić bohater i musi go przeprowadzić z osady, w której znajduje się pusty Skarbiec na odpowiednim poziomie (co najmniej 10, jeśli chcesz zdobyć mały artefakt, a gdy idziesz po artefakt duży lub unikatowy – na 20. poziomie).

Obrona w osadzie Natarów musi zostać pokonana, a Skarbiec – zniszczony. Bohater, który przetrwa walkę, zdobywa artefakt.

Artefakty są mocno bronione, więc przed wysłaniem armii warto skorzystać z symulatora walki, by dowiedzieć sie, ile katapult trzeba użyć do zburzenia Skarbca.

Natarska obrona artefaktów jest tym większa, im rzadziej występuje i im bardziej cenny jest artefakt. Największą obronę mają artefakty unikatowe, najmniejszą - małe. Liczba obrońców zależy także od serwera - im lepsi gracze, tym większa obrona (decyduje wielkość armii najpotężniejszych graczy).

Warto pamiętać:

  • Artefakt jest przenoszony do Twojego skarbca natychmiast po jego zdobyciu. I już od tego momentu musisz go bronić przed przejęciem.
  • Możesz też przejąć osadę z artefaktem, weź jednak pod uwagę, że zwłaszcza na początku jest wiele ataków na te osady, więc może być naprawdę trudno wybronić się przed przejęciem artefaktu.

Translation missing: Hasyourquestionbeenanswered

Tak   Neutralnie   Nie

Translation missing: Wastheanswereasyunderstandable

Tak   Neutralnie   Nie

Translation missing: Wasthetranslationrightandunderstandable

Tak   Neutralnie   Nie