Travian Answers

Zacznijmy od Twojego pytania

Wyszukaj odpowiedzi na pytania

Aby odnaleźć odpowiedź, wybierz kategorię główną, a następnie podkategorię, spośród tych, które pokażą się niżej. Jeśli nie znajdziesz tego, co Cię interesuje, możesz skontaktować się z nami (informacja niżej).

Mam pytanie o...

Przejdź do szczegółów

Szukaj na mapie serwisu

Być może wolisz szukać na mapie serwisu, podobnej do tych, które znasz z innych stron www. Nie ma sprawy, jeśli to Ci odpowiada, korzystaj z naszej mapy.

Pracownia kamieniarza

Pracownia kamieniarza

Wymagania: {(buildingrequirements:gid=34,r1=15,r2=0,r3=0,r4=98,r5=0,r6=258)}, ostatnia zmiana w Travianie 4

Kamieniarz jest rzemieślnikiem, mistrzem w obróbce kamienia. Z każdym poziomem jego siedziby pola i budynki w osadzie stają się bardziej wytrzymałe, więc przeciwnikowi trudniej jest je zniszczyć. Kamieniarz umacnia także Mur obronny, Palisadę i Wał ziemny.

Każdy poziom tego budynku to o 10% lepsza wytrzymałość chronionych budowli (10% wartości podstawowej – zob. tabele).

Budynku Kamieniarza nie można wybrać jako cel ostrzału z katapult. Można go zniszczyć jedynie, gdy katapulty zaatakują cel losowy.

Kamieniarza można postawić jedynie w stolicy.

Szczegółowe dane (takie jak bonus do obrony,  koszt budowy, utrzymanie, generowane punkty kultury itp.) znajdziesz {(building:gid=34,mb=1,speed=1,linkdescription=tutaj)}.

Zobacz pełną tabelę czasów budowy dla tego budynku na serwerze {(buildingconstructiontimes:gid=34,speed=1,linkdescription=zwykłym)}, {(buildingconstructiontimes:gid=34,speed=2,linkdescription=speed ×2)}, {(buildingconstructiontimes:gid=34,speed=3,linkdescription=speed ×3)}, {(buildingconstructiontimes:gid=34,speed=5,linkdescription=speed ×5)}.


Czy uzyskałeś odpowiedź na swoje pytanie?

Tak   Neutralnie   Nie