Travian Answers

Zacznijmy od Twojego pytania

Wyszukaj odpowiedzi na pytania

Aby odnaleźć odpowiedź, wybierz kategorię główną, a następnie podkategorię, spośród tych, które pokażą się niżej. Jeśli nie znajdziesz tego, co Cię interesuje, możesz skontaktować się z nami (informacja niżej).

Mam pytanie o...

Przejdź do szczegółów

Szukaj na mapie serwisu

Być może wolisz szukać na mapie serwisu, podobnej do tych, które znasz z innych stron www. Nie ma sprawy, jeśli to Ci odpowiada, korzystaj z naszej mapy.

Magazyn surowców

Magazyn surowców

Wymagania: {(buildingrequirements:gid=10,r1=15,r2=0,r3=0,r4=182,r5=0,r6=257)}

W Magazynie surowców przechowywane są drewno, glina i żelazo. To bardzo ważny budynek w osadzie, gdyż bez niego można zgromadzić maksymalnie 800 jednostek każdego surowca, a taka ilość na niewiele wystarczy.

Pojemność Magazynu to maksymalna ilość każdego z trzech surowców, jaka może zmieścić się w Magazynie.

Rozbudowa zwiększa pojemność Magazynu.

Po rozbudowaniu pierwszego Magazynu na 20. poziom, można stawiać kolejne.

Szczegółowe dane (takie jak koszt budowy, utrzymanie, generowane punkty kultury itp.) znajdziesz {(building:gid=10,mb=1,speed=1,linkdescription=tutaj)}.

Zobacz pełną tabelę czasów budowy dla tego budynku na serwerze {(buildingconstructiontimes:gid=10,speed=1,linkdescription=zwykłym)}, {(buildingconstructiontimes:gid=10,speed=2,linkdescription=speed ×2)}, {(buildingconstructiontimes:gid=10,speed=3,linkdescription=speed ×3)}, {(buildingconstructiontimes:gid=10,speed=5,linkdescription=speed ×5)}.


Czy uzyskałeś odpowiedź na swoje pytanie?

Tak   Neutralnie   Nie