Travian Answers

Zacznijmy od Twojego pytania

Wyszukaj odpowiedzi na pytania

Aby odnaleźć odpowiedź, wybierz kategorię główną, a następnie podkategorię, spośród tych, które pokażą się niżej. Jeśli nie znajdziesz tego, co Cię interesuje, możesz skontaktować się z nami (informacja niżej).

Mam pytanie o...

Przejdź do szczegółów

Szukaj na mapie serwisu

Być może wolisz szukać na mapie serwisu, podobnej do tych, które znasz z innych stron www. Nie ma sprawy, jeśli to Ci odpowiada, korzystaj z naszej mapy.

Aukcje - Licytowanie przedmiotów

Aby kupić jakiś przedmiot, trzeba przejść na strony aukcji.

Szukanie przedmiotów wystawionych na aukcji ułatwia filtr. Wytarczy kliknąc na jedną z ikon, by spośród wszystkich wystawionych przedmiotów wybrane zostały tylko przedmioty określonego rodzaju, np. tylko Tablice praw.

Wystawione przedmioty pokazane są według kolejności, w jakiej zakończą się aukcje. Aby zaoferować swoją cenę, trzeba kliknąć na link „oferta” (bid):

auctions


Teraz można wpisać kwotę:

auctions


I następnie zatwierdzić – przycisk „oferta” (bid).

Jeśli oferta nie jest najwyższa, pojawia się odpowiednia informacja. Jeśli zaoferowana kwota przebiła inne oferty, zmienia się informacja o zwycięzcy. 

W każdej chwili można zminić zaoferowaną przez siebie kwotę (zwiekszyć, a nawet zmniejszyć, ale tylko do kwoty, która nadal będzie wyższa od ofert innych graczy). Decyzję zmienia się przez podanie nowej kwoy i kliknięcie przycisku „zmień” (change):

auctions


Wszystkie aukcje, w których licytuje gracz, pokazane są na karcie „oferty” (Bids):

auctions
Również tutaj pokazane są ukończone aukcje, w których gracz brał udział, wymienione są na tej karcie. Informacje te można usuwać.

Czy uzyskałeś odpowiedź na swoje pytanie?

Tak   Neutralnie   Nie