Travian Answers

Zacznijmy od Twojego pytania

Wyszukaj odpowiedzi na pytania

Aby odnaleźć odpowiedź, wybierz kategorię główną, a następnie podkategorię, spośród tych, które pokażą się niżej. Jeśli nie znajdziesz tego, co Cię interesuje, możesz skontaktować się z nami (informacja niżej).

Mam pytanie o...

Przejdź do szczegółów

Szukaj na mapie serwisu

Być może wolisz szukać na mapie serwisu, podobnej do tych, które znasz z innych stron www. Nie ma sprawy, jeśli to Ci odpowiada, korzystaj z naszej mapy.

Otrzymałem obraźliwą wiadomość

Niestety nie wszyscy gracze potrafią zachować się kulturalnie.

Jeśli otrzymasz wiadomość obraźliwą albo taką, która zawiera treści nieakceptowane przez Zasady gry lub ogólnie obowiązujące prawo (np. zawierającą wulgaryzmy, treści namawiające do nienawiści na tle rasowym), możesz zgłosić to do Multihuntera.

Aby Multihunter mógł interweniować, musisz podać bezpośredni link do wiadomości, którą uważasz za niewłaściwą. W tym celu otwórz tę wiadomość i skopiuj adres z przeglądarki, a następnie wklej ten link do wiadomości do Multihuntera.

Gracz taki zostanie zablokowany i ukarany. Blokada oznacza, że aż do ukarania gracza nie będzie można go atakować.

Pamiętaj, by obrazę zgłaszać od razu. Jeśli wdasz się w dyskusję z obrażającym się graczem lub okaże się, że obraza została sprowokowana przez Ciebie, Multihunter może zdecydować o niekaraniu Twojego rozmówcy lub o ukaraniu również Ciebie.


Czy uzyskałeś odpowiedź na swoje pytanie?

Tak   Neutralnie   Nie