Travian Answers

Zacznijmy od Twojego pytania

Wyszukaj odpowiedzi na pytania

Aby odnaleźć odpowiedź, wybierz kategorię główną, a następnie podkategorię, spośród tych, które pokażą się niżej. Jeśli nie znajdziesz tego, co Cię interesuje, możesz skontaktować się z nami (informacja niżej).

Mam pytanie o...

Przejdź do szczegółów

Szukaj na mapie serwisu

Być może wolisz szukać na mapie serwisu, podobnej do tych, które znasz z innych stron www. Nie ma sprawy, jeśli to Ci odpowiada, korzystaj z naszej mapy.

00. The Tides of Conquest – mechanika gry

Tides of Conquest to coroczna wersja specjalna Travian: Legends w 2021 roku. Oto przegląd jej funkcji różniących się od zwykłych światów gry.

Główne cechy specjalne zachowane z poprzednich corocznych wersji specjalnych:

  • Mapa starożytnej Europy
  • 87 regionów do podbicia, które dają Punkty Zwycięstwa
  • Nowy system podboju (nacja wiosek nie zmienia się podczas podboju)
  • Przekazywanie oddziałów i łączenie oddziałów

Jednak nie ma już frakcji znanych z Shadow Empires. Grę ponownie wygrywa najlepszy sojusz, a nie frakcja. Nowi gracze rozpoczynają grę wokół środka mapy.

Co nowego w tym roku?

Punkty zwycięstwa przechowywane w wioskach

Podbijając lub niszcząc wioski, można zdobywać, tracić lub niszczyć Punkty Zwycięstwa.

Miasto

Możesz ulepszyć wioskę w miasto i uzyskać różne korzyści, które pozwolą ci ufortyfikować strategicznie ważną pozycję.

Wieże strażnicze

Ulepszenie murów miejskich, które zwiększają premię do punktów rajdowych, pozwalającą na zobaczenie typów jednostek wroga.

Baner Sojuszu

Wzmocnij swój wizerunek sojuszu sztandarem, który będzie widoczny w różnych miejscach w grze. Każdy gracz może go zaprojektować, korzystając z wielu różnych opcji, kształtów i kolorów, kierownictwo decyduje, którego projektu użyć.

Map.sql

Map.sql to plik używany przez różne narzędzia zewnętrzne. Zawiera szczegółowe informacje o wioskach na mapie i jest codziennie aktualizowana przez grę. Zawiera teraz informacje o tym, czy wioska jest stolicą, czy jest miastem i ile posiada Punktów Zwycięstwa.Czy uzyskałeś odpowiedź na swoje pytanie?

Tak   Neutralnie   Nie