Travian Answers

Zacznijmy od Twojego pytania

Wyszukaj odpowiedzi na pytania

Aby odnaleźć odpowiedź, wybierz kategorię główną, a następnie podkategorię, spośród tych, które pokażą się niżej. Jeśli nie znajdziesz tego, co Cię interesuje, możesz skontaktować się z nami (informacja niżej).

Mam pytanie o...

Przejdź do szczegółów

Szukaj na mapie serwisu

Być może wolisz szukać na mapie serwisu, podobnej do tych, które znasz z innych stron www. Nie ma sprawy, jeśli to Ci odpowiada, korzystaj z naszej mapy.

Jak zmienić nazwę osady?

Aby zmienić nazwę osady, wystarczy  kliknąć na ikonie z ołówkiem znajdującą się w menu  pod nazwą osady. Następnie należy wpisać nowa nazwę i nacisnąć [ENTER] lub przycisk „zapisz”.

Alternatywnie można wejść w „Ustawienia” i w edycji profilu na liście wszystkich osad dokonać zmian. Zmiany oczywiście trzeba zapisać.

Nazwa pierwszej osady zawsze tworzona jest według schematu: „Osada: login gracza”, natomiast nowo założone osady nazwane są zawsze: „Nowa osada”.

Osadę można nazwać dowolnie. Jeśli gracz zamierza używać funkcji autouzupełniania* – dostępna przy aktywnym Koncie Plus – warto nadawać osadom takie nazwy, aby były rozpoznawalne już po pierwszych znakach. Należy pamiętać, że również nazwy osad podlegają ograniczeniom zapisanym w Zasadach gry.

*Funkcja autouzupełniania została czasowo wyłączona


Czy uzyskałeś odpowiedź na swoje pytanie?

Tak   Neutralnie   Nie