Travian Answers

Zacznijmy od Twojego pytania

Wyszukaj odpowiedzi na pytania

Aby odnaleźć odpowiedź, wybierz kategorię główną, a następnie podkategorię, spośród tych, które pokażą się niżej. Jeśli nie znajdziesz tego, co Cię interesuje, możesz skontaktować się z nami (informacja niżej).

Mam pytanie o...

Przejdź do szczegółów

Szukaj na mapie serwisu

Być może wolisz szukać na mapie serwisu, podobnej do tych, które znasz z innych stron www. Nie ma sprawy, jeśli to Ci odpowiada, korzystaj z naszej mapy.

Czy mogę zmienić mój login w grze?

W Travianie 4.4 wprowadzono możliwość samodzielnej zmiany nicka. Każdy gracz może to zrobić przy zachowaniu pewnych warunków.

Opcja zmiany nazwy konta dostępna jest w ustawieniach w grze, w części "konto". Zmiana wymaga potwierdzenia hasłem. Można to zrobić bezpłatnie tylko do momentu osiągnięcia 50 populacji oraz maksymalnie trzy razy. Powyżej tych progów zmiana kosztuje 50 Złotych Monet i można jej dokonać tylko do osiągnięcia 500 populacji. Zmiana nazwy konta o populacji powyżej 500 jest niemożliwa.

Pamiętaj, że nazwa konta nie może łamać zasad gry - nie powinna być obraźliwa, wulgarna, nie może sugerować, że gracz należy do zespołu obsługującego grę itd. W przypadku wybrania przez gracza niewłaściwej nazwy multihunter może zablokować takie konto i wyznaczyć na nie karę oraz zmienić nazwę na inną.


Czy uzyskałeś odpowiedź na swoje pytanie?

Tak   Neutralnie   Nie