Travian Answers

Zacznijmy od Twojego pytania

Wyszukaj odpowiedzi na pytania

Aby odnaleźć odpowiedź, wybierz kategorię główną, a następnie podkategorię, spośród tych, które pokażą się niżej. Jeśli nie znajdziesz tego, co Cię interesuje, możesz skontaktować się z nami (informacja niżej).

Mam pytanie o...

Przejdź do szczegółów

Szukaj na mapie serwisu

Być może wolisz szukać na mapie serwisu, podobnej do tych, które znasz z innych stron www. Nie ma sprawy, jeśli to Ci odpowiada, korzystaj z naszej mapy.

Kopalnia żelaza

Kopalnia żelaza

Wymagania:

W tym miejscu górnicy wydobywają żelazo. Im bardziej rozbudowana jest kopalnia, tym więcej można uzyskać surowca niezbędnego do konstrukcji budynków i szkolenia jednostek.

Gdy w osadzie choć jedna Kopalnia żelaza jest na poziomie 10., a Główny budynek – na co najmniej 5., można wybudować Hutę stali, która zwiększy produkcję tego surowca nawet o 25%.

Przyłączenie do osady odpowiedniej oazy (T3) spowoduje zwiększenie produkcji żelaza o 25%.

Bonusy z Huty stali i oaz liczone są od bazowej produkcji żelaza, a następnie sumowane. Od tak zwiększonej produkcji bazowej liczony jest bonus, który można wykupić za złote monety.


Tylko w stolicy możliwa jest rozbudowa Kopalni żelaza powyżej 10. poziomu – teoretycznie bez ograniczeń, ale w praktyce do 18. poziomu.

Gracz, który dysponuje artefaktem „Projekt/Plan Dużego magazynu i Dużego spichlerza”, może pokusić się o wybudowanie jeszcze wyższych poziomów pól surowców (T3.5).

Szczegółowe dane (takie jak koszt budowy, produkcja, utrzymanie, generowane punkty kultury itp.) znajdziesz tutaj. W wersji T4.4 produkcja zwiększona jest o 40%.

Zobacz pełną tabelę czasów budowy dla tego budynku na serwerze zwykłym, speed ×2, speed ×3, speed ×5.


Czy uzyskałeś odpowiedź na swoje pytanie?

Tak   Neutralnie   Nie