Travian Answers

Zacznijmy od Twojego pytania

Wyszukaj odpowiedzi na pytania

Aby odnaleźć odpowiedź, wybierz kategorię główną, a następnie podkategorię, spośród tych, które pokażą się niżej. Jeśli nie znajdziesz tego, co Cię interesuje, możesz skontaktować się z nami (informacja niżej).

Mam pytanie o...

Przejdź do szczegółów

Szukaj na mapie serwisu

Być może wolisz szukać na mapie serwisu, podobnej do tych, które znasz z innych stron www. Nie ma sprawy, jeśli to Ci odpowiada, korzystaj z naszej mapy.

ZM - Jak zdobyć Złote Monety?

Możesz zdobyć Złote Monety, jeśli zaprosisz do gry inne osoby. Poniżej zamieszczamy wskazówki, jak to zrobić.

Informacje ogólne

Za każdego gracza, którego zaprosisz do gry i który postawi swoją drugą osadę, otrzymasz 50 Złotych Monet, które będziesz mógł użyć w dowolny sposób na swoim koncie.

Pamiętaj proszę, że po usunięciu konta nie można przenieść zdobytych w ten sposób monet na inne konto.

Jak zaprosić nowego gracza?

Przejdź najpierw do strony „Zdobądź Złote Monety” (wejdź w Travian Plus i kliknij link „Zdobądź Złote Monety”). Zobaczysz stronę bardzo podobna do tej:

playerhireplayer

Teraz możesz skopiować swój indywidualny link (Twój osobisty REF-Link / Your personal REF Link) i wysłać go do swoich znajomych, których chcesz zaprosic do gry.

Możesz też skorzystać z innej metody, dzięki której Twoi znajomi otrzymają zaproszenia bezpośrednio od Traviana. Aby skorzystać z tej metody, kliknij link „» Zwerbować poprzez e-mail”. Pojawią się wtedy dodatkowe informacje, ktore wyglądają podonie do tych:

playerhireplayer

Wystarczy po prostu podać adresy e-mail Twoich znajomych (jeden adres lub kilka) i wysłać zaproszenia. Do zaproszeń możesz dodać kilka słów od siebie, jeśli chcesz.

Jeśli ktoś z Twoich znajomych zarejestruje się za pomocą tego linku i zbuduje drugą osadę, Ty otrzymasz od nas Złote Monety.

Skąd mam wiedzieć, czy dostanę Złote Monety za zwerbowanie gracza?

Gdy już roześlesz zaproszenia, możesz obserwować, czy ktoś z Twoich znajomych zarejestrował się i jakie robi postępy w grze.

Oczywiście otrzymasz tylko informacje dostępne wszystkim graczom, ale to w zupełności wystarczy.

Zaglądaj na stronę „Zdobądź Złote Monety” – informacje o zaproszonych przez Ciebie graczach znajdziesz u dołu tej strony. Wygląda to mniej więcej tak:

playerhireplayer

W ten sposób możesz zaprosić nieograniczoną liczbę graczy i za każdego z nich otrzymasz Złote Monety.


Czy uzyskałeś odpowiedź na swoje pytanie?

Tak   Neutralnie   Nie