Travian Answers

Zacznijmy od Twojego pytania

Wyszukaj odpowiedzi na pytania

Aby odnaleźć odpowiedź, wybierz kategorię główną, a następnie podkategorię, spośród tych, które pokażą się niżej. Jeśli nie znajdziesz tego, co Cię interesuje, możesz skontaktować się z nami (informacja niżej).

Mam pytanie o...

Przejdź do szczegółów

Szukaj na mapie serwisu

Być może wolisz szukać na mapie serwisu, podobnej do tych, które znasz z innych stron www. Nie ma sprawy, jeśli to Ci odpowiada, korzystaj z naszej mapy.

Sojusz - pomoc sojuszników podczas ataków

Jeśli jesteś atakowany, gracze z Twojego sojuszu mogą Ci pomóc. Niestety nie wszyscy na bieżąco sprawdzają listę ataków w profilu sojuszu, więc na początku trzeba poinformować sojuszników o problemie. Możesz to zrobić przez system prywatnych wiadomości (IGM) - pisząc do poszczególnych osób lub prosząc o to dowódcę sojuszu, który ma możliwość wysyłania wiadomości do wszystkich członków sojuszu (massa). Twój sojusz może też mieć forum, na którym warto poprosić o pomoc.

Kiedy członkowie Twojego sojuszu wiedzą już o problemie, powinni wspomóc Cię zarówno gospodarczo jak i militarnie, przez wysyłanie wojska oraz surowców do Twoich osad. Ważne jest aby takie akcje planować, ponieważ bez koordynacji może to przynieść więcej szkody niż pożytku. Symulacje ataków można przeprowadzić w symulatorze walki, znajdującym się w Miejscu zbiórki. Pozwoli Wam to na zorientowanie się, ilu dokładnie jednostek potrzebujecie aby zatrzymać napastnika.

Pamiętaj, że kiedy wojska sojuszników dojdą do Twojej osady, zaczną się z niej żywić. Warto podnieść poziom Spichlerza aby było miejsce na zboże niezbędne do utrzymania jednostek wojskowych. Dobym pomysłem jest równiez rozbudowanie fortyfikacji (Mur obronny/Palisada/Wał ziemny), ponieważ budowle te dają stacjonującym w wiosce jednostkom bonus do obrony.

Po atakach możesz odesłać stacjonujące u Ciebie wojsko sojuszników w Miejscu zbiórki.


Czy uzyskałeś odpowiedź na swoje pytanie?

Tak   Neutralnie   Nie