Travian Answers

Zacznijmy od Twojego pytania

Wyszukaj odpowiedzi na pytania

Aby odnaleźć odpowiedź, wybierz kategorię główną, a następnie podkategorię, spośród tych, które pokażą się niżej. Jeśli nie znajdziesz tego, co Cię interesuje, możesz skontaktować się z nami (informacja niżej).

Mam pytanie o...

Przejdź do szczegółów

Szukaj na mapie serwisu

Być może wolisz szukać na mapie serwisu, podobnej do tych, które znasz z innych stron www. Nie ma sprawy, jeśli to Ci odpowiada, korzystaj z naszej mapy.

Dzikie zwierzęta - Ogólnie

Dzikie zwierzęta żyją w oazach. Nie są agresywne i nie zapuszczają się poza swoje siedliska. Jednak zamieszkiwane przez nie tereny są cennym źródłem dodatkowych surowców dla powstających w pobliżu osad. Prędzej czy później dochodzi więc do starcia między zachłannymi ludźmi a broniącymi się mieszkańcami oaz – dzikimi zwierzętami.

W poczuciu zagrożenia zwierzęta wykazują się nie lada zręcznością i sprytem. Wykorzystują swoje umiejętności, by zadać agresorom jak najdotkliwsze rany i zachować dla siebie swoje siedliska.

Liczebność jednostek Natury zamieszkujących oazę zmienia się skokowo - w jednej chwili zwierząt może już nie być, a w następnej jest ich niemała grupa. Im częściej oaza jest atakowana, tym liczniejsze stają się grupy broniących jej zwierząt.

Każde stworzenie zabite przez armię bohatera daje tyle punktów doświadczenia, ile potrzebowało pożywienia. Na przykład za zwyciężenie Nietoperza bohater otrzyma 1 punkt, za Krokodyla - 3, a za Słonia - nawet 5 punktów. Punkty te dodawane są do doświadczenia bohatera na tej samej zasadzie jak punkty zdobyte w walce z innym graczem.

Dzikie zwierzęta mogą również zostać schwytane przez bohatera w klatki i sprowadzone do osady, by broniły ją przed napaścią.

Zob. Jak schwytać dzikie zwierzęta w klatki? i Co mogę zrobić z moimi zwierzętami?

Kliknij tutaj, by uzyskać zestawienie najistotniejszych danych o dzikich zwierzętach.

Jednostki natury
Szczur Szczur
Pająk Pająk
Wąż Wąż
Nietoperz Nietoperz
Dzik Dzik
Wilk Wilk
Niedźwiedź Niedźwiedź
Krokodyl Krokodyl
Tygrys Tygrys
Słoń Słoń

Czy uzyskałeś odpowiedź na swoje pytanie?

Tak   Neutralnie   Nie