Travian Answers

Zacznijmy od Twojego pytania

Wyszukaj odpowiedzi na pytania

Aby odnaleźć odpowiedź, wybierz kategorię główną, a następnie podkategorię, spośród tych, które pokażą się niżej. Jeśli nie znajdziesz tego, co Cię interesuje, możesz skontaktować się z nami (informacja niżej).

Mam pytanie o...

Przejdź do szczegółów

Szukaj na mapie serwisu

Być może wolisz szukać na mapie serwisu, podobnej do tych, które znasz z innych stron www. Nie ma sprawy, jeśli to Ci odpowiada, korzystaj z naszej mapy.

Aukcje - Wymiana Złote Monety/Srebro

Kantor wymiany Złotych monet na Srebro i odwrotnie będzie dostępny na stronie aukcji po ukończeniu pierwszych 10 wyzwań.

Aby wejść na stronę aukcji, należy kliknąć ikonkę znajdującą się w lewym górnym rogu ekranu, tuż pod portretem bohatera.

Po kliknięciu na ikonkę aukcji, otwiera się karta "Aukcje", gdzie można dokonać zamiany Złotych Monet na Srebro i odwrotnie:

 

„Kantor wymiany” pozwala wymieniać Złotą Monetę na 100 Srebra.
Aby to zrobić, należy podać, ile Złotych Monet ma zostać wymienionych na Srebro. Poniżej widoczna będzie informacja, ile Monet zostanie zdjętych z salda konta i ile Srebra otrzyma gracz.
Wymiana Srebra na Złote Monety odbywa się analogicznie. Wystarczy podać, ile Srebra chcemy zaminić. Wymiana Srebra na Złote Monety odbywa sie po kursie: Złota Moneta za 200 Srebra.


Czy uzyskałeś odpowiedź na swoje pytanie?

Tak   Neutralnie   Nie