Travian Answers

Zacznijmy od Twojego pytania

Wyszukaj odpowiedzi na pytania

Aby odnaleźć odpowiedź, wybierz kategorię główną, a następnie podkategorię, spośród tych, które pokażą się niżej. Jeśli nie znajdziesz tego, co Cię interesuje, możesz skontaktować się z nami (informacja niżej).

Mam pytanie o...

Przejdź do szczegółów

Szukaj na mapie serwisu

Być może wolisz szukać na mapie serwisu, podobnej do tych, które znasz z innych stron www. Nie ma sprawy, jeśli to Ci odpowiada, korzystaj z naszej mapy.

Sojusz - grafiki w przeglądzie sojuszu

Na stronie „Przegląd sojuszu” można umieścić trzy grafiki:

  • siła własnego sojuszu
  • punkty walki (różnica w stosnku do poprzedniego dnia)
  • straty w stosunku do innego sojuszu

Odpowiednie komendy (BBcode) muszą zostać wstawione do profilu sojuszu. Są one dostepne po kliknięciu „Zmień wewnętrzną stronę informacyjną”.

Siła własnego sojuszu pokazuje sumę punktów ataku i punktów obrony, jakie sojusz zdobył w ciągu 7 ostatnich dni (po najechaniu kursorem myszy nad wskaźnikiem wodoczne sa dokładne dane). Innymi słowy, pokazuje to siłę sojuszu.

Punkty walki – pokazuje, w stosunku do wyniku dnia poprzedniego, sumę punktów ataku i punktów obrony, jakie sojusz zdobył w ciągu 7 dni (po najechaniu kursorem myszy nad wskaźnikiem wodoczne sa dokładne dane). Innymi słowy, wskaźnik ten pokazuje aktywność militarną sojuszu.

Wskaźnik straty w stosunku do innego sojuszu pokazuje sumę pokonanych jednostek i skradzionych surowców w stosunku do tych samych wartości sojuszu, z którym dokonyane jest porównianie. Wartości liczone są z 7 ostatnich dni (po najechaniu kursorem myszy nad wskaźnikiem wodoczne sa dokładne dane). Innymi słowy, jest to porównianie militarnych sukcesów dwóch sojuszu.


Czy uzyskałeś odpowiedź na swoje pytanie?

Tak   Neutralnie   Nie