Travian Answers

Zacznijmy od Twojego pytania

Wyszukaj odpowiedzi na pytania

Aby odnaleźć odpowiedź, wybierz kategorię główną, a następnie podkategorię, spośród tych, które pokażą się niżej. Jeśli nie znajdziesz tego, co Cię interesuje, możesz skontaktować się z nami (informacja niżej).

Mam pytanie o...

Przejdź do szczegółów

Szukaj na mapie serwisu

Być może wolisz szukać na mapie serwisu, podobnej do tych, które znasz z innych stron www. Nie ma sprawy, jeśli to Ci odpowiada, korzystaj z naszej mapy.

Aukcje - Obserwowanie i historia moich aukcji

Gdy licytujesz lub wystawiasz swój przedmiot na sprzedaż, możesz łatwo obserwować, co dzieje się na interesujących Cię aukcjach.

Gdy sprzedajesz

Po wejściu w strony informacyjne aukcji, w zakładce „sprzedaj” znajdziesz informacje o:

  • aukcjach wystawionych przez Ciebie,
  • przedmiotach, które w danej chwili możesz wystawić na sprzedaż (nie możesz wystawić tego, co bohater ma przy sobie/na sobie),
  • wszystkich zakończonych aukcjach Twoich przedmiotów, w tym o uzyskanej cenie i liczbie przebić ceny minimalnej, oraz o tym, kiedy zakończyła się aukcja (tych informacji nie możesz usunąć).

Gdy kupujesz

Po wejściu w strony informacyjne aukcji, w zakładce „oferty” znajdziesz informacje o aukcjach:

  • w których licytujesz, w tym o liczbie przebić ceny minimalnej, aktualną cenę minimalną, czas, jaki został do zakończenia aukcji, ponadto możesz zmienić oferowaną przez siebie kwotę,
  • skończonych, w których licytowałeś, w tym o liczbie przebić ceny minimalnej, cenie końcowej oraz o wyniku aukcji – czy wygrałeś, czy przegrałeś (możesz usuwać te informacje).

Czy uzyskałeś odpowiedź na swoje pytanie?

Tak   Neutralnie   Nie