Travian Answers

Zacznijmy od Twojego pytania

Wyszukaj odpowiedzi na pytania

Aby odnaleźć odpowiedź, wybierz kategorię główną, a następnie podkategorię, spośród tych, które pokażą się niżej. Jeśli nie znajdziesz tego, co Cię interesuje, możesz skontaktować się z nami (informacja niżej).

Mam pytanie o...

Przejdź do szczegółów

Szukaj na mapie serwisu

Być może wolisz szukać na mapie serwisu, podobnej do tych, które znasz z innych stron www. Nie ma sprawy, jeśli to Ci odpowiada, korzystaj z naszej mapy.

Ktoś podaje się za Multihuntera/Supportera

Każdy świat Traviana ma swoich bezpośrednich opiekunów. Sa nimi Multihunterzy – czyli osoby kontrolujące grę pod względem przestrzegania jej zasad, oraz Supporterzy – czyli osoby, których wiedza o grze jest naprawdę duża i których zadaniem jest odpowiadać na pytania dotyczące mechaniki gry.

Nikomu, kto nie pełni takich funkcji, nie wolno podawać się za te osoby. Podszywanie się pod członków Zespołu Traviana – ze względu na bezpieczeństwo graczy – jest surowo karane, z usunięciem z gry włącznie.

Pamiętaj, Multihunter i Supporter piszą zawsze ze swoich skrzynek i nie używają innych kont na serwerze. Multihunter zawsze pisze z adresu „Multihunter”, a Supporter z adresu – „Support”.

Jeśli ktoś nieuprawniony podaje się za członka Zespołu Traviana (zwłaszcza za Multihuntera, Supprtera czy administratora gry), należy natychmiast zgłosić ten fakt do Multihuntera na swoim serwerze.

Aby to zrobić, napisz wiadomość w grze, podaj w niej wszystkie istotne informacje (w tym bezpośredni link do wiadomości od tamtego gracza) i wyślij ją na adres: Multihunter. Bardzo ważne jest, by Twoja wiadomość do Multihuntera miała odpowiedni tytuł, np. „Podszywanie się pod MH”.

Taką samą wiadomość warto również wysłać mailem na admin@travian.pl


Czy uzyskałeś odpowiedź na swoje pytanie?

Tak   Neutralnie   Nie