Travian Answers

Zacznijmy od Twojego pytania

Wyszukaj odpowiedzi na pytania

Aby odnaleźć odpowiedź, wybierz kategorię główną, a następnie podkategorię, spośród tych, które pokażą się niżej. Jeśli nie znajdziesz tego, co Cię interesuje, możesz skontaktować się z nami (informacja niżej).

Mam pytanie o...

Przejdź do szczegółów

Szukaj na mapie serwisu

Być może wolisz szukać na mapie serwisu, podobnej do tych, które znasz z innych stron www. Nie ma sprawy, jeśli to Ci odpowiada, korzystaj z naszej mapy.

Chcemy zamienić się kontami

Jeśli z jakiegoś powodu chcesz zamienić się z innym graczem kontami, czeka Was procedura nieco zawiła, ale gwarantująca bezpieczną zamianę.

Krok po kroku, jak to zrobić:

1. Z adresu rejestracyjnego Twojego konta napisz maila na admin@travian.pl i poinformuj, że umówiłeś się na zamianę kont z innym graczem – podaj swój serwer i login oraz login gracza, ktoremu chcesz oddać swoje konto.

2. To samo musi zrobić Twój kolega – musi napisać ze swojego adresu rejestracyjnego na admin@travian.pl i podać swoje dane oraz Twój login jako gracza przejmującego jego konto.

3. Administrator gry zażąda potwierdzenia decyzji – obaj musicie odpisać na wiadomość od niego i potwierdzić, że chcecie dokonać zamiany kont.

4. Administrator gry dokonuje zmiany adresów e-mail na obu kontach i informuje Was o tym mailowo.

5. Obaj jesteście już nowymi właścicielami kont. Aby grać, musicie posłużyć się „przypomnieniem hasła” – system wygeneruje nowe hasło dla konta i przyśle je na adres rejestracyjny.

Warto pamiętać

  • pod żadnym pozorem nie wolno przekazać hasła do konta, procedura jest żmudna, ale gwarantuje Ci bezpieczeństwo;
  • zazwyczaj takie zamiany dotyczą kont w jednym świecie gry, jeśli jednak umówisz się graczem z innego serwera (w tej samej domenie) na zamianę kont, możecie to przeprowadzić również z pomocą administratora gry.

Czy uzyskałeś odpowiedź na swoje pytanie?

Tak   Neutralnie   Nie