Travian Answers

Zacznijmy od Twojego pytania

Wyszukaj odpowiedzi na pytania

Aby odnaleźć odpowiedź, wybierz kategorię główną, a następnie podkategorię, spośród tych, które pokażą się niżej. Jeśli nie znajdziesz tego, co Cię interesuje, możesz skontaktować się z nami (informacja niżej).

Mam pytanie o...

Przejdź do szczegółów

Szukaj na mapie serwisu

Być może wolisz szukać na mapie serwisu, podobnej do tych, które znasz z innych stron www. Nie ma sprawy, jeśli to Ci odpowiada, korzystaj z naszej mapy.

Automatyczne uzupełnianie (Autouzupełnianie)

Dzięki tej funkcji możesz łatwo „wpisywać” całe nazwy osad przy użyciu tylko pierwszych liter (pozostałe zostana uzupełnione przez mechanizm autouzupełniania).

W ustawieniach konta możesz wybrać, jakiego typu informacje mają być uzupełniane w ten sposób. Wygląda to tak, jak na obrazku:

autouzupełnianie

Możesz zaznaczyć, by uzupełniane był nazwy:

  • Twoich osad,
  • osad znajdujących się w Twojej okolicy,
  • osad graczy należących do twojego sojuszu.

Warto pamietać:

  • Wielu graczy może mieć tę sama nazwę osady, nim więc wyślesz wojsko lub surowce sprawdź, czy na pewno chodziło Ci o tego gracza.
  • Jeśli Twoje osady będą sie nazywały np. Osada1, Osada2, Osada3, system autouzupełniania na nic się nie przyda. Korzystniej jest konstruować nazwy na zasadzie: 1Osada, 2Osada, lub 1. Osada, 2. Osada, lub A. Osada, B. Osada itp.
  • Gdy w Twojej okolicy jest dużo osad, narzędzie autouzupełniania może mieć zbyt dużo możliwości do wyboru i w konsekwencji możesz nie uzyskać podpowiedzi.

Czy uzyskałeś odpowiedź na swoje pytanie?

Tak   Neutralnie   Nie