Travian Answers

Zacznijmy od Twojego pytania

Wyszukaj odpowiedzi na pytania

Aby odnaleźć odpowiedź, wybierz kategorię główną, a następnie podkategorię, spośród tych, które pokażą się niżej. Jeśli nie znajdziesz tego, co Cię interesuje, możesz skontaktować się z nami (informacja niżej).

Mam pytanie o...

Przejdź do szczegółów

Szukaj na mapie serwisu

Być może wolisz szukać na mapie serwisu, podobnej do tych, które znasz z innych stron www. Nie ma sprawy, jeśli to Ci odpowiada, korzystaj z naszej mapy.

Sojusz - dołączanie do sojuszu

Do sojuszu możesz dołączyć, jeśli masz w osadzie Ambasadę na 1. poziomie i otrzymasz zaproszenie od dowódcy sojuszu lub innej osoby, która może takie zaproszenie wysłać. Aby przyjąć zaproszenie musisz wejść w Ambasadę i tam je zaakceptować.

W wielu wypadkach największym problemem jest samo znalezienie odpowiedniego sojuszu. Jest na to jednak kilka sposobów. Najprostszym jest rozejrzenie się po swojej okolicy – jeśli będziesz mieć sojuszników blisko, to będziesz mógł liczyć na ich szybką pomoc, jak również Ty będziesz mógł im tej pomocy udzielić. Możesz także popatrzeć na statystyki sojuszy i tam poszukać – pamiętaj, żeby zawsze sprawdzić w jakiej ćwiartce znajduje się sojusz!

Kiedy już wybierzesz sojusz, dowiedz się jakie są wymagania dotyczące przyjęcia. Często są one wyszczególnione w profilu sojuszu lub profilu rekrutanta (osoby zajmującej się rekrutacją). Jeśli uznasz, że spełniasz wymagania, pozostaje Ci tylko napisać do odpowiedniej osoby lub złożyć podanie na forum.


Czy uzyskałeś odpowiedź na swoje pytanie?

Tak   Neutralnie   Nie