Travian Answers

Zacznijmy od Twojego pytania

Wyszukaj odpowiedzi na pytania

Aby odnaleźć odpowiedź, wybierz kategorię główną, a następnie podkategorię, spośród tych, które pokażą się niżej. Jeśli nie znajdziesz tego, co Cię interesuje, możesz skontaktować się z nami (informacja niżej).

Mam pytanie o...

Przejdź do szczegółów

Szukaj na mapie serwisu

Być może wolisz szukać na mapie serwisu, podobnej do tych, które znasz z innych stron www. Nie ma sprawy, jeśli to Ci odpowiada, korzystaj z naszej mapy.

Shadow Empires - mechanika gry

Podstawowe funkcje Travian: Shadow Empires są podobne do tych z poprzedniej wersji specjalnej gry - Travian: Codex Victoria, w tym:

  • Starożytna mapa Europy
  • 87 możliwych do podbicia regionów produkujących Punkty Zwycięstwa
  • Nowy system koalicji
  • Przesyłanie dalej wojsk oraz łączenie wojsk
  • Szpital umożliwiający leczenie rannych jednostek

Jednakże, nie ma funkcjonalności szybkiego startu. Wszyscy gracze rozpoczynają grę w standardowej startowej wiosce bez dodatkowych osadników. Warto też wspomnieć, że początkowe zadania będą takie same jak w normalnym trybie rozgrywki Travian: Legends.

A co z nacjami? Travian: Shadow Empires będzie pod tym względem serwerem specjalnym i niektóre z serwerów w tej wersji będą posiadały 5 nacji (włączając Hunów i Egipcjan) a inne będą miały tych 3 podstawowe nacje.

Co zatem jest nowego w wersji Shadow Empires?

Frakcje

To totalnie nowa mechanika gry. Na początku gry, każdy z graczy wybiera frakcję, a gracze z tej samej frakcji rozpoczynają grę obok siebie na mapie gry. Frakcje rywalizują ze sobą w podbijaniu kolejnych regionów na mapie, zdobywaniu przez to Punkty Zwycięstwa by na końcu wygrać serwer.

Dowiedz się więcej na temat Frakcji w artykule na ich temat.

Podział mocy i punktów zwycięstwa w regionach

Mapa świata uległa zmianie a wraz z nim pozycje danych mocy na mapie. Co więcej, regiony z dużymi i unikalnymi starożytnymi mocami produkują więcej Punktów Zwyciestwa niż w przeszłości.

Sprawdź nasz artykuł na temat regionów by dowiedzieć się więcej oraz zobaczyć nową mapę, moce, punkty zwycięstwa oraz z jakimi starożytnymi mocami startują poszczególne frakcje.


Czy uzyskałeś odpowiedź na swoje pytanie?

Tak   Neutralnie   Nie