Travian Answers

Zacznijmy od Twojego pytania

Wyszukaj odpowiedzi na pytania

Aby odnaleźć odpowiedź, wybierz kategorię główną, a następnie podkategorię, spośród tych, które pokażą się niżej. Jeśli nie znajdziesz tego, co Cię interesuje, możesz skontaktować się z nami (informacja niżej).

Mam pytanie o...

Przejdź do szczegółów

Szukaj na mapie serwisu

Być może wolisz szukać na mapie serwisu, podobnej do tych, które znasz z innych stron www. Nie ma sprawy, jeśli to Ci odpowiada, korzystaj z naszej mapy.

Kim jest współgracz (co-player)?

Współgracz (inaczej: co-player) jest osobą, której podajesz hasło do swojego konta. Zyskuje on tym samym pełną władzę nad kontem oraz dostęp do wszyskich opcji i funkcji. Jest to dobre rozwiązanie dla osób, które nie mają czasu samodzielnie grać. Opcja wspólnej gry na jednym koncie nie jest wbudowana w grę, dlatego nie trzeba tego nigdzie wpisywać – wystarczy po prostu podać drugiej osobie hasło.

Weź po uwagę, że podając hasło do swojego konta, dajesz do niego pełny dostęp. Musisz być absolutnie pewien, że osoba, z którą zdecydujesz się grać jest godna zaufania. Pamiętaj, że nie wolno podać hasła graczowi, który ma już swoje konto na danym świecie gry.

Wszystkie działania, jakie podejmuje co-player na Twoim koncie, są tak samo ważne, jak Twoje. Ma on taki sam dostęp do konta, jak Ty.

Względy bezpieczeństwa: hasło do konta nie powinno być takie samo, jak do skrzynki mailowej, na której założyłeś swoje konto (w ten sposób zabezpieczasz się przed przejęciem konta przez nieuczciwego co-playera).

Zasady gry: co-playerem NIE może być ktoś, kto gra na innym koncie w tym samym świecie Traviana (osoba ta nie może mieć swojego konta ani też nie może być co-playerem innego gracza).


Czy uzyskałeś odpowiedź na swoje pytanie?

Tak   Neutralnie   Nie