Travian Answers

Zacznijmy od Twojego pytania

Wyszukaj odpowiedzi na pytania

Aby odnaleźć odpowiedź, wybierz kategorię główną, a następnie podkategorię, spośród tych, które pokażą się niżej. Jeśli nie znajdziesz tego, co Cię interesuje, możesz skontaktować się z nami (informacja niżej).

Mam pytanie o...

Przejdź do szczegółów

Szukaj na mapie serwisu

Być może wolisz szukać na mapie serwisu, podobnej do tych, które znasz z innych stron www. Nie ma sprawy, jeśli to Ci odpowiada, korzystaj z naszej mapy.

Wyjeżdżam na wakacje. Co z moim kontem?

Jeśli planujesz dłuższy wyjazd, np. na wakacje, znajdź spośród zaufanych osób kogoś, kto mógłby w tym czasie opiekować się Twoim kontem. Masz dwie możliwości:

  • co-player (współgracz),
  • sitter (zastępca).

Co-player

Co-playerem, czyli współgraczem, jest osoba, która nie ma swojego konta w tym świecie gry, ale gra z Tobą na Twoim koncie i loguje się na nie Twoim hasłem.

Wszystkie działania, jakie podejmuje co-player na Twoim koncie, są tak samo ważne, jak Twoje. Ma on taki sam dostęp do konta, jak Ty.

Względy bezpieczeństwa: hasło do konta nie powinno być takie samo, jak do skrzynki mailowej, na której założyłeś swoje konto (w ten sposób zabezpieczasz się przed przejęciem konta przez nieuczciwego co-playera).

Zasady gry: co-playerem NIE może być ktoś, kto gra na innym koncie w tym samym świecie Traviana (osoba ta nie może mieć swojego konta ani też nie może być co-playerem innego gracza).

Sitter

Sitterem jest inny gracz z tego samego świata Traviana, który na Twoje konto będzie logował się swoim hasłem.

Działania podjęte przez sittera wobec innych graczy są tak samo ważne, jak Twoje. Sitter ma jednak ograniczony dostęp do konta.

Zob. Jakie są uprawnienia sittera (zastępcy)?

Podczas Twojej nieobecności sitter może zajmować się kontem przez maksymalnie dwa tygodnie. Po takim czasie (z niewielką tolerancją czasową), jeśli  nadal nie wrócisz do gry, mechanizm gry za blokuje zastępcy możliwość zalogowania się na Twoje konto.

Względy bezpieczeństwa: ustaw skomplikowane hasło do konta, tak by mieć pewność, że Twój sitter nie posługuje się identycznym hasłem (nawet jeśli zapomnisz hasło, będziesz mógł utworzyć nowe przez „przypomnienie hasła”); dobrze zastanów się, jakie możliwości chcesz dać swojemu zastępcy.

Zob. Jak dodać sittera (zastępcę)?

Zasady gry: w żadnym wypadku NIE wolno Ci podać sitterowi hasła do Twojego konta, sitter posługuje się własnym hasłem.


Czy uzyskałeś odpowiedź na swoje pytanie?

Tak   Neutralnie   Nie